Výrobce:

BRANKÁŘSKÉ BETONY VAUGHN VENTUS SLR2 PRO ŽÁK-YTH

Novinka
-25%
BRANKÁŘSKÉ BETONY VAUGHN VENTUS SLR2 PRO ŽÁK-YTH

POPIS PRODUKTU

Skvělé odlehčené kvalitní betony Vaughn Slr2 pro výkonnostní až poloprofesionální malé žákovské brankáře od kanadského výrobce.

Špičkové brankkařské betony Vaughn Ventus Slr2 Yth od kanaského světoznámého výrobce- junior jsou stylizovány z našich profesionálních modelů a optimalizovaný tvar a design poskytuje vynikající výkon a úroveň hry pro juniorské brankáře. Mají Nové Pro jádro vnitřní pěny pro dlouhou životnost. Kolébka v koleni s úhlovým nastavovacím popruhem umožňuje plnou rotaci betonu. Široký vnitřní okraj betonu umožňuje snadně styl „butterfly“ a přidává na rovnováze pro rychlejší pohyb na ledě. Velké vnější strany mají pevný okraj pro zvýšení blokování střel. Předem designový návrh splňuje ideální flex úhly v koleni a oblasti kotníku pro přesné a stabilitu betonu. Velikost 26+1.5. Barva: Bílo-černá.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 8.999
SLEVA 25%
CENA 6.795
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell