Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ VESTA VAUGHN VELOCITY V7 XR CARBON BLUE-WHITE PRO

Novinka
-40%
BRANKÁŘSKÁ VESTA VAUGHN VELOCITY V7 XR CARBON BLUE-WHITE PRO

POPIS PRODUKTU

Špičková seniorská vesta Vaughn XR Pro Carbon je určena pro nejnáročnější profesionální Top brankáře vyrobená v Kanadě!

  Špičková řada brankářské vesty Vaughn Velocity XR PRO CARBON senior. Jedná se o špičkovou profesionální hokejovou vestu pro brankáře od renomované kanadské firmy Vaughn. Profesionální gólmanská vesta Vaughn XR PRO. Senior úpoužívají brankáři NHL a Extraligy. Vesta je uzpůsobena pro přirozené pohyby těla s využitím Bio-Flex konstrukce, která dodává pružnost, ale zachovává ochranu, která je zaměřena na kritické oblasti dopadu střeli. Špičková patentovaná ochrana PRO CARBON. Nové větší rameno zajišťuje zvýšení čistého pokrytí a zvýšení ochrany o 30% s využitím nových vícevrstvých HD vložek, které posilují plochy pro zvýšení blokování a odrazný schopnosti. Nové hlavní rameno vločky , která přidává ochranu ze všech úhlů a vytváří pevnější blokování povrchu.. Nové širší biceps polstrování obklopuje vnější oblast ramene pro více kompletní ochrany paže, dále jsou o 30% silnější pěnové vycpávky pro větší odolnost proti nárazům. Multi-kus hrudníku umožňuje flexibilitu a následné nižší pohyby těla, takže chránič zůstává na místě, zatímco je brankář v přikrčeném postoji. Nové větší chrániče hrudní kosti vytváří větší povrch pro lepší pohledové rozptýlení a nové vnitřní bloky hrudi drží stabilnější hrudník pro lepší odolnost proti nárazu a vytváří pevnější povrch na podporu vločky ramena pro větší odolnost pro blokování puk. Ramena jsou konstruovány s aero spacer dimenzionální materiálem pro větrání a extrémní flexibilitu. To také poskytuje odvětrávací chlazení a pohyblivější než kdykoli předtím break-in. Vyztužený chránič loktů a 4 regulovatelné upnutí loketních chráničů. Provedení zcela odpovídá požadavkům pravidel IIHF Členitý ramenní chránič umožňující větší pružnost a mřížkový chránič žeber Prodloužený chránič ramen sahající k paži a tím poskytuje i větší ochranu paže Zápěstní pásek Velcro pro rychlé zapnutí Nová zvýšená ochrana se spec Pro vybavení. Nové lehčí a rychlejší navlékání• Nové větší a tlustší křídlo ramena • Nové hlavní rameno se zvýšeným postojem • Lehké aero pokrytí s nižší hmotností • Multi-FLE hrudi design • Nová silnější kostní deska • Čtyřbodový nastavitelný lokty • Nastavitelné pásky na zápěstí • Kuželové polstrování předloktí • Vysoká hustota páteře protector • Nové prošití dvou barevných spona pro dlouhou životnost • Dispozici v barvě: Modro-bílo-černé.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 20.999
SLEVA 40%
CENA 12.795
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Již 26. let zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell