Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ VESTA VAUGHN V6 1000 PRO SR

-49%
výprodej
BRANKÁŘSKÁ VESTA VAUGHN V6 1000 PRO SR

POPIS PRODUKTU

Špičková seniorská vesta VAUGHN V6 1000 Pro je určena pro náročné profesionální brankáře!

Špičková řada brankářské vesty Vaughn Velocity V6 1000 Pro senior. Jedná se o velmi kvalitní hokejovou vestu pro brankáře od renomované kanadské firmy Vaughn. Brankářská vesta Vaughn V6 1000. (Nahrazuj vestu Vaughn V5 PRO). Skvělý poměr KVALITY CHRÁNĚNÍ A CENY USPOKOJÍ NEJNÁROČNĚJŠÍ POLOPROFESIONÁLNÍ AŽ MÍRNĚ PROFESIONÁLNÍ SENIORSKÉ BRANKÁŘE! Velikosti: SENIOR- L, XL. Špičková nová vesta VAUGHN V6 je díky konstrukci zárukou skvělého pohybu v kombinaci skvělé ochrany! Vynikající trojité chránění ramen.Velmi dobré chránění zad a skvělé anatomické chránění hrudníku díky speciélnímu DEFLEXNÍMU ŠTÍTU a množství dělených kostiček pro špičkový pohyb s tlumící vrstvou MAX SORB FLEX. Rychlo upínací pásky, přezky a suché zipy. Nastavitelná ramena. Antibakteriální rychlo vysychací materiál.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 16.599
SLEVA 49%
CENA 8.495
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell