Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA VAUGHN VE8 PRO SR S18

-32%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA VAUGHN VE8 PRO SR S18

POPIS PRODUKTU

Špičková lapačka trojitým košem lapačky Vaughn Velocity VE8 Pro senior je určena profesionální brankáře.

 
Špičkové propracovaná lapačka - (13-99let) má nový tvar, hluboký třídilný koš, ještě vyšší kvalitu a vychází z profesionálního modelu VE8 CUSTOM. Lapačka má propracovaný upínací páskový systém, vynikající sevření koše, je velice lehká, Tři upínací pásky na zápěstí, takže drží velice pevně na ruce. Koš nově má - Velký široký rozpěrný jednopásmový T-pás s nosnými pásky z uhlíkových vláken. Pevná jednorázová manžeta a palec s konturovanou přední plochou. Plně přilnavý povrch dlaně.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 10.499
SLEVA 32%
CENA 7.145
včetně DPH
Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell