Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA VAUGHN SLR2 PRO JR

Novinka
-16%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA VAUGHN SLR2 PRO JR

POPIS PRODUKTU

Skvělá lapačka Vaughn Ventus SLR2 pro náročné juniorské brankáře.

Lapačka:- šikmá, ktatšÍ manžeta opticky zvětšuje lapačku.- dlaň vyztužená HD pěnou a plastem, které udržují rukavici lehkou a zároveň velmi odolnou.- zadní strana lapačky byla preformovaných tak, aby poskytovala otevřený pocit na zápěstí.- vnitřní prvky byly přepracovány tak, aby poskytovaly lepší přilnavost a aby drželi ruku bez jakéhokoliv prokluzu.- klasické upevnění páskem přes prsty a posuvným páskem v oblasti zápěstí.- poutka na přichycení palce a malíku.- koš single "T".- nový vzor šněrování. Dvojdílný blokovací štít.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 5.099
SLEVA 16%
CENA 4.295
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell