Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA VAUGHN LT60 JR

-43%
výprodej
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA VAUGHN LT60 JR

POPIS PRODUKTU

Kvalitní lapačka Vaughn LT60 vhodná pro výkonnostní až poloprofesionální juniorské brankáře od renomované kanadské firmy Vaughn.

Kvalitní brankářská lapačka Vaughn Lt 60 junior 8-13 let. Velmi kvalitní hokejová lapačka pro brankáře od renomované kanadské firmy Vaughn. Brankářská lapačka Vaughn lapačka má VELKÝ KOŠ i kvalitu. Lapačka má propracovaný upínací páskový systém, vynikající sevření koše lapačky, je velice lehká a nabízí skvělou ochranu. Použit špičkový materiál- tekno-durasoft. Propracovanost jako u modelu NHL! Barva: Bílo-černo-modrá.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 5.199
SLEVA 43%
CENA 2.995
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell