Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA VAUGHN LT80 (SET) SR

-52%
výprodej
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA + VYRÁŽEČKA VAUGHN LT80 (SET) SR

POPIS PRODUKTU

Skvělý set VAUGHN VENTUS LT80 senior pro náročné poloprofesionální brankáře.

Kvalitní brankářský set lapačky a vyrážečky -COMBO Vaughn VENTUS LT80 Senior. Nová lapačka Ventus LT80 má anatoický design a je navržená pro brankáře, kteří dávají přednost blokujícímu stylu. Určená pro poloprofesionální hokej. Lapačka má pevný a plochý design než modely Velocity. Tvar lapačky odpovídá kapce (oválu). Manžeta přes zápěstí má pevný tvar a je vyrobena ze speciální vysokohustotní HD pěny. Upevnění na ruce zajišťují dva nezávisle nastavitelné pásky na suchý zip. Vnitřní výstelka je vyrobena z kvalitního a příjemného neoprenového materiálu. Manžeta přes zápěstí je více otevřená a dovoluje volný pohyb ruky. • unikátní vnitřní neoprenová výstelka• dvojité upevňovací pásky na zápěstí• zesílený jednodílný koš ve tvaru T • tepelně tvarovatelná technologie (Heat-Moldable) • plný přístup k otevření zadní straně ochrany • pevný palcový tunel pro větší uzavírací sílu. Nová vyrážečka Ventus LT80 má anatoický design a je navržená pro brankáře, kteří dávají přednost blokujícímu stylu. Určená pro poloprofesionální hokej. Vyrážečka má pevný a plochý design než modely Velocity. Vyrážečka je velmi pevná, ale zároveň pohodlná. Vyrážečka má velkou vyrážecí plochu bez lemu. Upínací systém páskem na suchý zip na zápěstí. Velká a zesílená jednodílná deska chránící ruku proti střelám ze strany bez lemu. Extra ochrana prstů ze strany i na zadní straně vyrážečky z vysokohustotní HD pěny. • dlaň vyrobena ze speciálního MSH3 pevného a odolného materiálu• zesílená ochrana prstů zepředu i ze strany• pohybující se prst – ochrana a boční ochrana pro ukazováček dodá pevné uchopení, extra ochranu a kontrolu• ventilovaná vložka k rozptýlení tepla v rukavici a usnadnění větrání• nastavitelný řemínek pro větší kontrolu rukavice BARVY: DLE SKLADU. (SET ). 
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 18.999
SLEVA 52%
CENA 9.295
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Již 26. let zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell