Výrobce:

BETONY VAUGHN VENTUS LT98 PRO V6 SR MADE IN CANADA

-61%
výprodej
BETONY VAUGHN VENTUS LT98 PRO V6 SR MADE IN CANADA

POPIS PRODUKTU

  • Jedná se o vylepšené Top profesionální brankářské betony Vaughn Ventus LT98 od špičkové kanadské značky brankářské výstroje betony vyrobeny ručně v kanadě.
  Špičkové betony Ventus LT98 (nahrazují oblíbené LT90) mají čelní plochu zcela rovnou s pěnovou podkladní vrstvou, která je vyztužená nylonem pro větší odolnost a kontrolu puku. Vnitřní jádro každého betonu tvoří 10 kusů pěny s různou hustotou. Tato konstrukce dává betonům specifický tvar na bočním profilu, beton sedí výš nad bruslí a tím odlehčuje tlak v místě ohybu betonu. Vnitřní kanál má širší a plošší konstrukci a tím pomáhá podporovat tělesnou hmotnost při nárazu na led a poskytuje tak větší kontrolu. Unikátní páskový systém v okolí kolenou je možné upevnit ve dvou místech a má funkci prakového efektu a tím lepší kontrolu betonů, ale zároveň umožňuje plnou rotaci betonů. Vnitřní část kolenní sekce je připevněna bezpečněji k betonu a to umožňuje rychlejší akci. V horní části betonů je možnost použití extra pásku, pokud si tak brankář bude přát. Váha základního betonu je skoro o půl kilogramu lehčí než u konkurenčních betonů ve stejné velikosti. Hmotnost, tvar a rovnováha je u toho modelu mnohem více konzistentní díky vnitřnímu jádru. Tyto profesionální brankářské betony Vaughn Ventus LT98 mají v oblibě brankáři co vyznávají styl buterflay.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 62.999
SLEVA 61%
CENA 24.795
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: Brians

Betony Brian´s Alite SR

Cena s DPH: 24445,-

Výrobce: warrior

BRANKÁŘSKÉ BETONY WARRIOR G3 PRO SR

Cena s DPH: 23995,-

Výrobce: Brians

Betony Brian´s Sub Zero Pro SR

Cena s DPH: 26995,-

Výrobce: warrior

BRANKÁŘSKÉ BETONY WARRIOR GT PRO SR

Cena s DPH: 28995,-

Výrobce: warrior

BRANKÁŘSKÉ BETONY WARRIOR G4 PRO SR

Cena s DPH: 29995,-

Výrobce: warrior

BRANKÁŘSKÉ BETONY WARRIOR G4 SR

Cena s DPH: 18995,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell