Výrobce:

HOLENĚ BAUER SUPREME 1S YTH-ŽÁK

-25%
HOLENĚ BAUER SUPREME 1S YTH-ŽÁK

POPIS PRODUKTU

Nejnovější TOP model holenních chráničů Bauer řady SUPREME pro nejnáročnější hráče, kteří vyžadují maximum komfortu a zároveň s tím i maximální míru ochrany. Provedení YOUTH pro nejmenší hráče.

  Ergonomické tvarování pro dokonalé usazení na noze. Chránič má asymetrický design, aby kopíroval skutečný tvar kolena a holenní kosti. Vlnité prolisy na vnější straně skeletu zajišťují výborný rozptyl síly úderu. Komfortní MD pěna jako vnitřní materiál. Špičková Vent Armor pěna v lýtkovém chrániči. Vnitřní pohodlná výstelka je odnímatelná a dá se prát. Prémiová podšívka s technologií 37.5™ a novou technologií Sanitized®, která zabraňuje vzniku bakterií a omezuje tak nepříjemné "vůně". Super jemná mikrovlákna zabezpečují velmi rychlý odvod vlhkost. Pohodlné, rychlé a jisté upínání pomocí širokého elastického pásku. Velikosti: 8", 9", 10".
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.299
SLEVA 25%
CENA 985
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ccm

HOLENĚ CCM TACKS 3092 YTH-ŽÁK

Cena s DPH: 975,-

Výrobce: warrior

HOLENĚ WARRIOR ALPHA QX YTH-ŽÁK

Cena s DPH: 945,-

Výrobce: ccm

HOLENĚ CCM JETSPEED FT1 YTH-ŽÁK

Cena s DPH: 1075,-

Výrobce: ccm

HOLENĚ CCM QUICKLITE ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 875,-

Výrobce: Obrien

HOLENĚ OBRIEN JR

Cena s DPH: 495,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Již 26. let zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell