Výrobce:

KLIMATEXOVÉ TRIKO REEBOK PERFORMANCE HOT COMPRESSION

-36%
KLIMATEXOVÉ TRIKO REEBOK PERFORMANCE HOT COMPRESSION

POPIS PRODUKTU

Špičkové klimatexové dvodílné prádlo (ribano) RBK PERFORMANCE COMPRESSION s odvodem potu.
Prádlo triko (krátké, dlouhé) RBK PERFORMANCE COMPRESSION bylo vyrobeno na základě spolupráce firmy REEBOK-RBK HOCKEY a profesionálních hráčů ledního hokeje. Firma REEBOK vyvinula speciální materiál V KOMBINACI POLYESTER 89%/SPANDEX 11%, který má několik speciálních vlastností. -antimikrobiální (ničící mikroby nebo zpomaluje jejich růst). VLASTNOSTI- PLAY DRY SYSTÉM- který urychleně odvádí vlhkost na povrch a zaručuje sportovci velmi příjemný pocit na těle A ZARUČUJE UDRŽENÍ OPTIMÁLNÍ TĚLESNÉ TEPLOTY (HOT COMPRESSION)- triko je špičkově elastické a skvělě se přispůsobí tělu. VELIKOSTI SENIOR- M- KRÁTKÝ RUKÁV, DLOUHÝ RUKÁV M ŠEDÉ, TMAVĚ MODRÉ XXL.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 599
SLEVA 36%
CENA 385
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Již 26. let zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell