Výrobce:

HOKEJKA (HŮL) EASTON GX PRO GRIP SR

Novinka
-55%
výprodej
HOKEJKA (HŮL) EASTON GX PRO GRIP SR

POPIS PRODUKTU

Špičková kompozitová hokejka nové generace EASTON GX PRO je vyrobena pantentovanou composite nano technologií a je určena pro nejnáročnější profesionální hráče.

 
Hokejová hůl Easton Synergy GX Grip Senior Vás předurčuje střílet góly silnou střelou, ale i příklepem. Snoubí se v ní ty nejvyšší patentované technologie společnosti Easton a je určena pro náročné profesionální hráče ledního hokeje. Rychlost a stabilita kotouče na čepeli této hole je úžasná. Model GX opět používá tradiční U Kužel, který byl také použit u modelů V9 nabízející skvělou rovnováhu sil s rychlou úsťovou rychlost střely. Práce ruku v ruce s kuželem je vše v nové konstrukci HyperToe ™ . Střední část čepele jsme změkčili a ve střední části čepele s přidáním dalších vnitřních nosných žeber poskytuje velký skok v tuhosti. To umožňuje, aby střední část čepele byla mírně tvrdší a fungující čepel zajistí ještě větší rychlost, zatímco špička zůstává tuhá pro vynikající přesnost. Easton i nadále zlepšoval na předchozí hokejce řady Mako čepel s novým segmentovým jádrem čepel, které využívá AIREX pěnu. Tato pěna je letecký kvalita, která poskytuje ještě lepší puk pocit a zvýšená citlivost. Při výrobě shaftu hokejky EASTON GX PRO používá NANO Uni-karbonovou konstrukci, která všeobecně zarovná uhlíková vlákna ve svislém směru shora dolů. Easton vytvořil hráčům lehčí a pevnější čepel, která je velmi účinná při přenosu energie, než předchozí konstrukce Kevlar čepele. Tenký klasický U profil HYPER PROFIL to vše umožňuje silnější střelu díky prohybu shaftu ve středové části. Použit Grip technologi 3. generace. (váha pouhých 395 g.)
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 7.199
SLEVA 55%
CENA 3.295
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA QX3 SR

Cena s DPH: 3245,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON HTX SR GRIP

Cena s DPH: 3395,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PRO SR GRIP

Cena s DPH: 3445,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED 370 SR GRIP

Cena s DPH: 3145,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON V9 SERIES GRIP SR

Cena s DPH: 3495,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED 460 SR GRIP

Cena s DPH: 3495,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER NEXUS 1N SR

Cena s DPH: 2995,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM RIBCOR 65K SR GRIP

Cena s DPH: 2745,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER N8000 PRO GRIP SR

Cena s DPH: 2695,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR 1X LITE S18 SR

Cena s DPH: 3945,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell