Výrobce:

CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) EASTON SYNERGY HSX SR

-41%
výprodej
CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) EASTON SYNERGY HSX SR

POPIS PRODUKTU

Nový extra lehký profesionální TOP model ramen EASTON HSX se skvělou anatomií.

Tyto chrániče špičková ramena EASTON HSX NHL (Nahrazují RS II) vyrobená z ultralehkých nejmodernějších ANATOMICKÝCH MATERIÁLŮ 3 TVAROVATELNÝMI SEGMENTY. Přizpůsobivá vložka HYPERSKIN zajistí optimální usazení na těle díky technologii FRM-FREE RAGE MOTION! Speciálně anatomický chránič páteře SPINE TEC- EXO SKEL, hrudníku, odlehčené poklice ramen díky unikátní konstrukci LFC (Lightweight Frame Construction). Chránič BICEPSŮHDPE BICPS PROTECTOR! Vnitřek tvořen z antibakteriálních materiálů na odvod potu BIO DRI. Odvětrací otvory E-CELL FOAM. Zapínání na suché zipy. Velikost: S 155-165cm, M- 165 – 175 cm, L- 175 – 185 cm, XL- 182 – 200 cm cm.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 4.499
SLEVA 41%
CENA 2.695
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell