Výrobce:

CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) EASTON SYNERGY HSX SR

-41%
výprodej
CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) EASTON SYNERGY HSX SR

POPIS PRODUKTU

Extra lehký profesionální TOP model ramen EASTON HSX se skvělou anatomií a perfekním chráněním.

Špičková ramena EASTON HSX NHL (Nahrazují RS II) vyrobená z ultralehkých nejmodernějších ANATOMICKÝCH MATERIÁLŮ 3 TVAROVATELNÝMI SEGMENTY. Přizpůsobivá vložka HYPERSKIN zajistí optimální usazení na těle díky technologii FRM-FREE RAGE MOTION! Speciálně anatomický chránič páteře SPINE TEC- EXO SKEL, hrudníku, odlehčené poklice ramen díky unikátní konstrukci LFC (Lightweight Frame Construction). Chránič BICEPSŮHDPE BICPS PROTECTOR! Vnitřek tvořen z antibakteriálních materiálů na odvod potu BIO DRI. Odvětrací otvory E-CELL FOAM. Zapínání na suché zipy. Velikost: M- 165 – 178 cm, L- 175 – 185 cm, XL- 180 – 200 cm cm.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 4.499
SLEVA 41%
CENA 2.695
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell