Výrobce:

BRUSLE EASTON MAKO II BLACK NHL SR

-51%
výprodej
BRUSLE EASTON MAKO II BLACK NHL SR

POPIS PRODUKTU

Špičkové brusle NHL EASTON MAKO 2 mají exklusivní design, novou konstrukci, nízkou váhu je určen pro TOP profesionální hráče.

BRUSLE EASTON MAKO 2 Black je nový špičkový TOP MODEL NHL s exklusivním designem, velice nízkou váhou, skvělým pohodlím a to diky nové odlívané H2 carbonové konstrukci - to vše přinášejí tyto brusle. Komfortní tepelně tvarovatelné profesionální brusle pro možnost naprosto dokonalého individuálního přizpůsobení tvaru vaší nohy díky technologii HEAT MOLDABLE PERFORMANCE. (JEDNÁ SE O ZCELA NOVOU TŘÍDU BRUSLE! S JAKOU JEDINÝMI SE OTOČÍTE PRAKTICKY NA PĚTNÍKU DO OBLOUKU!) Pevná a odolná kompozitová bota s M1 Monocoque Chassis 3D composite: což zabezpečuje maximální využití vynaložené energie hráče. (Díky technologii se - OTOČÍTE PRAKTICKY NA PĚTNÍKU DO OBLOUKU!) Pevná a odolná kompozitová bota s HFT: fully moldable Fusion Foam plus Tepex® konstrukcí ze skelných vláken zabezpečuje maximální využití vynaložené energie hráče.Hokejové brusle Easton MAKO jsou profesionální brusle hráčů světových hokejových soutěží. Poskytují maximální využití všech použitých technologií a meteriálu pro dokonalý přenos vynaložené energie na led. Anatomický kompozitový skelet brusle zaručuje lehkost a pevnost bruslí. Nová technologie YFD, která usnadňuje bruslení, pohyb do stran a kontrolu stability.Jazyk brusle s integrovaným chráničem zabraňuje zařezávání tkaniček při bruslení. Podšívka brusle Nylex pro komfrot během hry. Originální řešení konstrukce v oblasti paty Hyperlite s pěnovým polstrováním pro maximální pohodlí nohy. Brusle jsou osazeny nejnovějšími holdeyr Easton Razor Bladz II se špičkovým odlehčeným nerezovým nožem ELITE, který unikátně využívá vynaložené energie hráče při odrazu a pohybu na ledě. Podrážka EC100 Carbon Fiber Matrix Špičkové, pohodlné brusle za fantastickou cenu! Velikosti: 7-11.5 vše EE. (Ve variantě D je pár vzorků na dotaz!).
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 19.995
SLEVA 51%
CENA 9.945
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM ULTRA TACKS SR

Cena s DPH: 9845,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM RIBCOR 70K SR

Cena s DPH: 10395,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM JETSPEED FT480 SR

Cena s DPH: 10445,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM TACKS 9080 SR

Cena s DPH: 8995,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM RIBCOR 78K SR

Cena s DPH: 8445,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM SUPER TACKS SR

Cena s DPH: 11495,-

Výrobce: easton

BRUSLE MAKO M8 SR

Cena s DPH: 7995,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER VAPOR X900 S17 SR-SENIOR

Cena s DPH: 11995,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER NEXUS N8000 SR

Cena s DPH: 7895,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM TACKS 9070 SR

Cena s DPH: 7545,-

Výrobce: easton

BRUSLE EASTON MAKO M7 SR

Cena s DPH: 6895,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM RIBCOR 76K SR

Cena s DPH: 6645,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell