Výrobce:

HOKEJKA (HŮL) CCM TACKS 4052 SR

-46%
výprodej
HOKEJKA (HŮL) CCM TACKS 4052 SR

POPIS PRODUKTU

Hokejka CCM Tacks 4052 je skvělý model s čepelí Attackframe a je určená pro náročné výkonnostní až poloprofesionální hráče.

Hokejka CCM Tacks 4052 je skvělá hůl s čepelí Attackframe aa je určen pro náročné amatérské hráče. Hokejka CCM TACKS 4052 ve své třídě je lehká, pevná a odolná hokejka maximálně přenáší energii vašich střel. CCM, to je tradice kvalita a jistota, kterou ocení každý hráč! Kvalita značky CCM v lehkém a odolném modelu, který vám přinese ten pravý požitek ze hry! Odolnost a požitek ze hry. Čepel Attackframe má vysokou torzní a ohybovou tuhost, která zajistí maximální přesnost a je vytvořena s použitím technologie jednoduchého můstku, kdy reakční bod umožní přesné odpálení puku. Tyč vyrobená z odlehčeného karbonu a grafitu má nižší hmotnost. Unikátní struktura snižuje únavu materiálu a tím zajišťuje slušnou životnost. Grip na povrchu. Shaft má profil T. ZÁHYBY: LEVÁ + PRAVÁ. 19 TVRDOSTI: Senior 75, 95FLEX.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.999
SLEVA 46%
CENA 2.195
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER NEXUS N2700 GRIP SR

Cena s DPH: 2185,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME 170 SR

Cena s DPH: 2155,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X700 S16 SR

Cena s DPH: 2245,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON SYNERGY 60 SR

Cena s DPH: 2095,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME ONE 100 SR

Cena s DPH: 2295,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON SYNERGY 550 SR

Cena s DPH: 2295,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME S180 SR

Cena s DPH: 1995,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON SYNERGY 450 SR

Cena s DPH: 1845,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell