Výrobce:

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PURELITE SR GRIP

-31%
HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PURELITE SR GRIP

POPIS PRODUKTU

Inovovaná kompozitová hůl v novém pojetí Ccm Jetspeed Purelite nové generace s gripem pro náročné výkonnostní hráče.

 Hokejka CCM JetSpeed PureLite LE v novém designu a techlogii je podobná vlatnostmi jako hokejka Jetspeed 370, ale za lepší cenu. (Nahrazuje hokejku Tacks Purelite).  Lepšímu přenosu energie do střel napomůže malá kapsa v čepeli, do které zasahuje prodloužený shaft. Abyste mohli do rány přenést veškerou energii, využijete technologii Powerhosel. Hokejka CCM RBZ Purelite má prodlouženou špičku shaftu s žebrováním, která pronikla hlouběji do patky čepele, čímž napomáhá právě maximálnímu přenosu energie do síly střely. Malá vybraná kapsička v čepeli umožní větší koeficient návratnosti a především skvělý trampolínový efekt pro maximalizaci energie. Čepel hokejky při střele vymrští puk jako luk a brankář nestihne reagovat. Nový bod odpalu vytváří kloubový efekt, který přispívá k větší razanci a díky mírně zúžené zóně i k větší rychlosti. ČEPEL JS3: Speciálně navržená pro lepší cit a pevnost. KONSTRUKCE RUKOJETI, T GEOMETRIE Klíčové parametry hokejky CCM Pure: HMOTNOST: 480 GRAMŮ v seniorské verzi. ČEPEL: ČEPEL JS3 - Nabízí vysoký koeficient návratnosti i skvělý trampolínový efekt pro maximalizaci energie. ZÚŽENÍ: TECHNOLOGIE POWERHOSEL - Žebrování uvnitř koncovky pomáhá maximalizovat přenos energie a zesiluje pevnost konstrukce. VLASTNÍ KICK POINT: Unikátní profil tvrdosti je ideální pro střelce, jelikož se hůl ohýbá v místě, kde hůl drží spodní rukou. Celkové stavební provedení hokejky a tělesné parametry pomáhají zdokonalit střelu a poskytnout hráči nejlepší podmínky, aby se prosadil. 
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.599
SLEVA 31%
CENA 1.795
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR DYNASTY AX4 LT SR

Cena s DPH: 1845,-

Výrobce: Fischer

HOKEJKA (HŮL) FISCHER CT350 SR GRIP

Cena s DPH: 1695,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON SYNERGY 450 SR

Cena s DPH: 1895,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR X700 SR

Cena s DPH: 2095,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM TACKS 9260 SR

Cena s DPH: 1485,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA DX5 SR

Cena s DPH: 1465,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON V1E SERIES SR

Cena s DPH: 1445,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM RIBCOR 45K SR GRIP

Cena s DPH: 1445,-

Výrobce: sher_wood

HOKEJKA (HŮL) SHER-WOOD T30 II SR

Cena s DPH: 1445,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED 440 SR GRIP

Cena s DPH: 1445,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON V3 SERIES SR

Cena s DPH: 1445,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell