Výrobce:

CHRÁNIČE RAMEN CCM QUICKLITE 270 JR

-22%
CHRÁNIČE RAMEN CCM QUICKLITE 270 JR

POPIS PRODUKTU

Nová ramena Ccm Qlt 270 pro výkonostní hráče v novém anatomickém designu.

Nová ramena Ccm Qlt 270 pro výkonostní hráče v novém anatomickém designu.   Tato řada dětských chráničů ramen CCM QLT 270 (NAHRAZUJE RBZ 130) s výraznou ochranou všech důležitých partií a segmentovou konstrukcí pro výbornou pohyblivost. Anatomicky tvarované nízkoprofilové chrániče ramenních kloubů vyztužené odolným materiálem PE. Segmentovaný chránič hrudníku z tvarovaného pěnového materiálu. Výrazně zesílený chránič pro zvýšenou ochranu hrudní kosti s vloženým PE. Chránič je perforovaný pro omezení pocení a příjemnější nošení. Jeho pohyblivé plovoucí uložení dovoluje mnohem lepší pohyblivost hráče a zachování stoprocentní ochrany hrudní kosti při jakémkoli pohybu. Přidané chrániče klíčních kostí s vyztužením díly z PE. Segmentová konstrukce zadního dílu s výrazně zesíleným chráničem páteře z PE. Anatomicky tvarované asymetrické chrániče bicepsů se zesílenou ochranou z PE. Chrániče jsou výškově nastavitelné. Jisté a rychlé zapínání širokými pásky se suchým zipem. 
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.099
SLEVA 22%
CENA 1.645
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell