Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ VESTA CCM PREMIER II SR

-25%
BRANKÁŘSKÁ VESTA CCM PREMIER II SR

POPIS PRODUKTU

Brankářská vesta Ccm Premier II má nový atraktivní design, anatomii, dobré chránění a je vhodná pro poloprofesionální brankáře

Nejnovější seniorská brankářská vesta CCM z řady PREMIER II (Nahrazuje model Reebok Premier AB). Vesta je vhodná pro náročné výkonnostní až poloprofesionální brankáře. Skvěle padnoucí vesta s propracovanou ochranou všech důležitých partií a širokou možností individuálního přizpůsobení, navíc v atraktivním designu. Široké chrániče ramen zajišťují špičkovou ochranu, ale zároveň neomezují v pohyblivosti. Výplňovým materiálem je speciální HD pěna, která zabezpečuje velmi nízkou hmotnost, ale zároveň i skvělou úroveň ochrany. Možnost nastavení výšky chráničů suchými zipy na zádovém dílu. Chránič hrudní kosti z PE tvrzené pěny. Nový systém konstrukce chrániče hrudníku a ramen umožňuje perfektně kopírovat pohyb těla brankáře, chrániče tak vždy zůstávají ve správné pozici. Špičkové provedení loketních PE chráničů díky JDP® konstrukci, která eliminuje energii nárazu rozložením do okolní plochy. Systém chráničů paží se čtvercovými profily umožňuje skvělou pohyblivost a tím lepší kontrolu nad pukem. Komfortní vzdušná podšívka. Široké pásky se suchým zipem pro bezpečné a jisté uchycení. Velikosti: Na výšku S/M 112 - 122 cm, L/XL 122 - 132 cm.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 10.199
SLEVA 25%
CENA 7.745
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Již 26. let zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell