Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM 1.5 COLOR CARBON JR

-18%
BRANKÁŘSKÁ MASKA CCM 1.5 COLOR CARBON JR

POPIS PRODUKTU

Maska CCM 1.5 je vyrobena z kvalitních materiálů a je vhodná pro poloprofesionální hokej dodáváme s mřížkou chrom Cat-eye- jestřábí oči.

    Nová řada brankářské masky 1.5 (nahrazuje model 7000). Maska má nastavitelnou UNIVERZÁLNÍ VELIKOST. Skořepina je vyrobena z kvalitního polykarbonátu, výplň z nové VN pěny. SLOŽENÍ MŘÍŽKY: UHLÍKOVÁ OCEL. CERTIFIKOVANÁ MŘÍŽKA TYPU CAT EYE - JESTŘÁBÍ OČI. CHRÁNIČ BRADY - PĚNOVÝ VÝLISEK. POTÍTKO - FROTÉ MATERIÁL. Velikost: Junior 53 - 58cm.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.499
SLEVA 18%
CENA 5.345
včetně DPH
Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell