Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA CCM PREMIER P2.9 WHITE SR

-23%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA CCM PREMIER P2.9 WHITE SR

POPIS PRODUKTU

Komfortní lapačkaCcm E2.9 s vynikajícími vlastnostmi a vynikající úrovní ochrany pro špičkový výkon.

  Tento model lapačky nahrazuje oblíbený model R 1.9 Klasické barevné provedení White-bílá. LAPAČKA Špičková lapačka z kompletně nové modelové řady CCM PREMIER. Lapačka CCM PREMIER R1.9 s originální konstrukcí, která umožňuje neomezenou pohyblivost, dokonalé a jisté sevření puku a zároveň zajišťuje špičkovou úroveň ochrany. Pro ochranu ruky brankáře je na vnitřní straně lapačky použita kombinace nejmodernějších speciálních pěnových materiálů - HD, EPE a PE pěny. Rovněž pro ochranu dlaně ruky před nepříjemnými následky tvrdých střel je dlaň lapačky v nejexponovanějších místech vyztužena HD pěnou. Lapačka CCM PREMIER P2.9 pokračuje v originálním trendu nastaveném dřívějšími řadami PREMIER (dříve Reebok) a využívá vstřikovanou a anatomicky tvarovanou jednodílnou konstrukci manžety spolu s chráničem palce, a doplněná 3T trojitým košem umožňuje naprosto efektivní a bleskové sevření koše. Pro ochranu vnější strany lapačky spolu s ochranou prstů řada PREMIER rovněž využívá PE a EPE pěny, která zajišťuje perfektní ochranu především před nepříjemným seknutím holí. Materiál dlaně zajišťuje vynikající přilnavost k ruce, což zajišťuje jistější a rychlejší sevření koše a omezuje nechtěné sklouznutí lapačky. Konstrukce ze syntetické kůže a odolného nylonu Jednodílná konstrukce manžety umožňuje lepší kontrolu odražených puků a má výrazně vyšší trvanlivost oproti dvojdílné manžetě Segmentová konstrukce zadní strany lapačky zajišťuje špičkovou ochranu brankáře Rychlé a jisté upevnění lapačky na ruce pomocí systému pásků se suchým zipem Lapačka splňuje nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje. Klasický gard - lapačka v levé ruce, vyrážečka v pravé ruce. Opačný gard - lapačka v pravé ruce, vyrážečka v levé ruce.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.599
SLEVA 23%
CENA 5.095
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell