Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA CCM EXTREME FLEX II 760 CHICAGO JR

-32%
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA CCM EXTREME FLEX II 760 CHICAGO JR

POPIS PRODUKTU

Brankářská lapačka Ccm E FLEX II 760 vhodná pro juniorské výkonnostní brankáře.

Lapačka CCM EXTREME FLEX II 760 JUNIOR! Vhodná pro věk cca od 8 let. LAPAČKA- Skvělá lapačka z nové golmanské řady E FLEX EXTREME II. Velmi dobrá manipulace s lapačkou díky nízké hmotnosti, která je zajištěna použitím vysoce kvalitních a odlehčených materiálů - syntetická kůže špičkové kvality + vysoce odolný nylon. Výplň ze vstřikované odolné EPE pěny. Propracovaná vnitřní konstrukce dovoluje rychlé a jisté nasazení. Velmi lehké a snadné sevření koše umožňuje velkou jistotu zákroků a usnadňuje rychlé rozehrání puku. Hluboký koš s „T“ tvarem zabezpečuje jisté zachycení puku a brání jeho nechtěnému vypadnutí. Vynikající boční ochrana ruky, zesílená nejnamáhanější místa. Tvrzená ochrana palce a zápěstí. Rychlé a jisté upevnění lapačky na ruce třemi upínacími pásky. Lapačka splňuje nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje. Klasický gard (lapačka v levé ruce), Opačný gard (lapačka v pravé ruce). Splňuje nejnovější normy a předpisy mezinárodní hokejové federace IIHFpro rozměry brankářské výstroje.e). Barvy: Le" CHICAGO.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.799
SLEVA 32%
CENA 2.595
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell