Výrobce:

Brankářská hokejka Brian´s G-NETiK SR

Novinka
-33%
Brankářská hokejka Brian´s G-NETiK SR

POPIS PRODUKTU

Špičková nová a velmi kvalitní brankářská hůl Brians G-Netik je určena pro nejnáročnější profesionální brankáře.

Brankářská hokejka Brian´s G-NETiK Pro s pěnovým jádrem, konstrukcí ze dřeva a karbonu a povrchem z epoxidového vlákna. Oblíbená díky použitému materiálu, mnoho golmanů preferuje tento typ konstrukce před kompozitovou. Hokejka má vyztužené polyuretanové pěnové jádro, které díky svým vlastnostem tlumí vibrace způsobené nárazem puku, zaručuje lepší kontrolu odrazu puku a nízkou hmotnost hokejky. Shaft z javorové/břízové dýhy a 12K karbonu zvyšuje odolnost a životnost. Velice odolný povrch hokejky je tvořen epoxidem, který zajišťuje větší pevnost a pružnost v tahu. Stejně jako všechny produkty Brian´s je i tato hokejka vyrobena profesionálně, s citem pro detail a z materiálů nejvyšší kvality.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 4.899
SLEVA 33%
CENA 3.295
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell