Výrobce:

HOLENĚ BAUER SUPREME 2S JR

Novinka
-25%
HOLENĚ BAUER SUPREME 2S JR

POPIS PRODUKTU

Špičkové chrániče holení Bauer, druhý nejvyšší model nové řady Supreme určené pro náročné poloprofesionální až profi hráče.

   Chrániče s profesionální úrovní komfortu i ochrany. Kompletní překrytí lýtek, špičková podšívka, nejmodernější materiály. Nová řada Supreme nabízí nové technologie a patenty, které byly vyvinuty na základě přímé spolupráce se špičkovými hráči. Pohodlné chrániče pro nejnáročnější hráče, s výbornou ochranou všech důležitých partií. Ergonomické tvarování chráničů s asymetrickým designem pro dokonalé usazení na noze. Vlnité - žebrované prolisy na vnější straně skeletu zajišťují výborný rozptyl síly úderu. Nové řešení anatomického tvarování v oblasti kolena - AMP (Active Motion Protection). Komfortní hluboké usazení holeně i samotného kolena v chrániči. Boční ochrana kolena ze speciální ochranné pěny Vent Armor Foam. Komfortní a odnímatelná vnitřní vložka Full Comfort pro koleno i celou holeň ze speciální MD pěny. Chrániče lýtek z lisovaného PE. Špičková komfortní hydrofobní podšívka THERMO MAX+ zabezpečuje velmi rychlý odvod vlhkosti. Pohodlné, rychlé a jisté upínání pomocí pásků se suchým zipem. Velikosti:11, 12, 13.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 2.899
SLEVA 25%
CENA 2.195
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: bauer

HOLENĚ BAUER NEXUS 1N JR

Cena s DPH: 2145,-

Výrobce: ccm

HOLENĚ CCM TACKS 7092 JR

Cena s DPH: 2245,-

Výrobce: ccm

HOLENĚ CCM TACKS 9080 JR

Cena s DPH: 2285,-

Výrobce: ccm

HOLENĚ CCM JETSPEED FT390 JR

Cena s DPH: 2085,-

Výrobce: ccm

HOLENĚ CCM SUPER AS1 JR

Cena s DPH: 2345,-

Výrobce: warrior

HOLENĚ WARRIOR ALPHA DX3 JR

Cena s DPH: 2035,-

Výrobce: bauer

HOLENĚ BAUER NEXUS N9000 JR

Cena s DPH: 1945,-

Výrobce: bauer

HOLENĚ BAUER NEXUS 8000 JR

Cena s DPH: 1845,-

Výrobce: bauer

HOLENĚ BAUER VAPOR 1X JR

Cena s DPH: 2595,-

Výrobce: bauer

HOLENĚ BAUER SUPREME 1S JR

Cena s DPH: 2645,-

Výrobce: ccm

HOLENĚ CCM TACKS 9060 JR

Cena s DPH: 1695,-

Výrobce: bauer

HOLENĚ BAUER SUPREME 2S PRO JR

Cena s DPH: 2745,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell