Výrobce:

HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME 2S PRO S18 GRIP STICK SR

Novinka
-40%
HOKEJKA (HŮL) BAUER SUPREME 2S PRO S18 GRIP STICK SR

POPIS PRODUKTU

Špičková kompozitová hokejka Bauer Supreme 2S Pro je určena pro nejnáročnější vrcholové TOP profesionální hráče 

Odolnost, výkonost a síla. Hokejka Supreme 2S PRO to je správna volba pro tvoji doposud nejtvrdší střelu.Hokejky z řady Supreme byly opět navrženy s jasným cílem a to tak, aby byl hráč schopen vystřelit co nejtvrdší možnou střelu a to díky unikátní technologii Maximum Power Kick. Oproti předešlým modelům došlo k prodloužení bodu ohybu hokejky, což se projeví při střelách švihem a golfákem, kdy je hokejka více variabilní s ohledem na pozici rukou při střele.Prodloužení bodu ohybu se projevilo i v rychlosti „nabití“ hokejky při střele, kdy při střele golfem dojde k nabití o 5% a zápěstím o 4% rychleji při srovnání s modelem Supreme 1S.Opřete se pořádně do svých střel bez toho, aniž byste museli mít obavy o vaši hokejku a to díky inovativnímu lepidlu DuraFlex, které nejlépe sjednocuje protichůdné vlastnosti a to pružnost, která je nutná pro prohnutí hokejky a odolnost, díky které hokejka déle vydrží.Váha hokejky byla redukována o 8 gramů oproti modelu Supreme 1S aniž by to poznamenalo životnost hokejky, tohoto bylo dosaženo díky použití patentované technologie nanášení karbonových vláken Advanced Carbon Layering.Měknutí čepele je nežádoucí jev se kterým se již setkal nejeden hráč. Toto měknutí má svůj původ v jádru čepele, kde během hry dochází k mikrotrhlinám, které se postupem času rozšiřují a tím dochází k již zmíněnému vyměknutí čepele. V reakci na to ve vývojovém centru značky Bauer v kanadském Blainville vymysleli unikátní systém extrémně stlačené gelové výplně v jádru čepele - Renew Core Technology. Dojde-li v čepeli k mikroprasklině tento stlačený gel ji ihned vyplní a tím zabrání jejímu rozšíření. Vyměklá čepel je tedy minulostí a vy můžete pálit střelu po střele stejně tvrdě jako s novou hokejkou.Jako všechny top modely hokejek Bauer , tak i hokejka Supreme 2S PRO je vyrobena technologií MonoComp, tedy jako jediná na trhu se může pochlubit tím, že je vyrobena opravdu z jednoho kusu a čepel není k shaftu nijak lepena. Díky tomu nedochází k žádným ztrátám energie během střely, tedy veškerá síla vložená do střely pronikne až do puku, který poletí takovou rychlostí, že se zastaví až v soupeřové bráně.Kompletně nová dimenze střely to je nová hokejka Supreme 2S PRO.Úroveň: Elitní.Váha: 415 gramů. Vylepšení oproti předešlému modelu:ACL technologie v čepeli.DuraFlex systém lepidla.Redukce váhy o 8 gramů.Rychlejší nabití střely o 4 % švihem a 5 % příklepem.Technologie střely: MPK, prodloužený bod ohybu.Technologie čepele: Renew Core Technologie jádra, Advanced Carbon Layering, obaleno karbonem Textreme, eLastech lepidlo.Konstrukce: MonoComp – jednodílná konstrukce.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 6.999
SLEVA 40%
CENA 4.245
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA QX PRO SR

Cena s DPH: 4145,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR ALPHA QX GRIP SR

Cena s DPH: 4495,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR QRE PRO SR

Cena s DPH: 4495,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED SR GRIP

Cena s DPH: 3945,-

Výrobce: bauer

HOKEJKA (HŮL) BAUER VAPOR 1X LITE S18 SR

Cena s DPH: 3945,-

Výrobce: warrior

HOKEJKA (HŮL) WARRIOR QRE EDGE

Cena s DPH: 4895,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED 460 SR GRIP

Cena s DPH: 3495,-

Výrobce: easton

HOKEJKA (HŮL) EASTON V9 SERIES GRIP SR

Cena s DPH: 3495,-

Výrobce: ccm

HOKEJKA (HŮL) CCM JETSPEED PRO SR GRIP

Cena s DPH: 3445,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell