Výrobce:

CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) BAUER VAPOR X800 LITE S18 JR

Novinka
-24%
CHRÁNIČE RAMEN (RAMENA) BAUER VAPOR X800 LITE S18 JR

POPIS PRODUKTU

Inovované ramena Buer Vapor X800 lite S18 se skvělou novou anatomií, nízkou váhou jsou ideální volbou pro výkonnostní hráče.

Seniorské chraniče ramen Vapor X800 S18 prošly inovací jak technologií tak materiály )nahrazují model Vapor X800). Použité technologie ochrany:  Chránič ramen-Nastřikovaný plast s vložkami z MD pěny  Chránič hrudní kosti – MD pěna + PE vložky. Přední boční chrániče – MD pěnové vložky  Chránič páteře – MD pěna + PE vložky. Chránič ledvin (zadní) – MD pěnové vložky  Chránič bicepsu – Tepelně lisované komponenty. Chránič klíční kosti – MD pěna + PE vložky  Chránič břicha - Odnímatelná vložka z MD pěny Střih/Pohyblivost: Střih výstroje – Zkosený střih. Jednodílné chrániče bicepsu a klíční kosti. Vesta je poskládána z více dílů pro lepší pohyblivost během hry. Výstelka – Vodoodpudivá látka .
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 1.899
SLEVA 24%
CENA 1.445
včetně DPH

GALERIE

 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Již 26. let zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell