Výrobce:

BRUSLE BAUER SUPREME S27 ŽÁK-YTH

-20%
BRUSLE BAUER SUPREME S27 ŽÁK-YTH

POPIS PRODUKTU

Přepracovaný model bruslí Bauer Supreme 27 pro náročné výkonnostní hráče.

  Atraktivní model bruslí Bauer nejnovější řady SUPREME, která nahrazuje oblíbené řady Bauer S160. Tepelně tvarovatelné brusle pro dokonalé individuální přizpůsobení tvaru nohy hráče. Vnější materiál 3-D Trueform Tech PU. V oblasti kotníku je ve výstelce použita pěna s pamětí, která přidá na komfortu v brusli tím, že se dokonale přizpůsobí tvaru nohy hráče. Mikrovláknová komfortní podšívka.  Výstelka FORM FIT zajišťuje jisté usazení nohy v brusli. Dvojdílný jazyk 48oz s ochranou proti prodření tkaničkami. Osvědčená podrážka z materiálu TPU pro přenos energie z vašeho odrazu. Brusle je osazena holderem TUUK Lightspeed Edge se systémem rychlé výměny nože. Díky větší výšce o 3 mm umožňuje hráči větší úhel náklonu a tím ostřejší a rychlejší oblouky, což přináší celkově lepší manévrovatelnost. Pokud máte připraven náhradní nůž, díky "Trigger systému" si můžete v případě zlomení nebo poškození původního nože bleskově vyměnit nůž během pár sekund. Nový nůž TUUK Stainless Steel z nerezové lehké odolné oceli. modelové číslo: 1052970. nástupce modelů: Supreme S160, 160. hmotnost: 790 g (8D). hráčská úroveň: Performance. tepelná tvarovatelnost: Ano. Vlastnosti v číslech Tepelná tvarovatelnost - 8/10. Odvíjí se od vnějšího materiálu a vnitřních pěn. Čím vyšší je hodnocení tím se brusle lépe přizpůsobí noze hráče. Boční podpora - 6/10. Závisí na kombinaci materiálu boty a způsobu zpracování. Čím vyšší je hodnocení tím vyšší je tvrdost boty ze strany na stranu. Ohnutí brusle - 8/10 . Závisí na míře ohnutí brusle směrem vpřed. Čím vyšší je hodnocení tím víc energie je zapotřebí pro ohnutí do úhlu 45°.    Torzní tuhost - 6/10. Odvíjí se od kombinace materiálu boty, zpracování a opory vložky. Čím vyšší je hodnocení tím méně se brusle pne a nedochází tak ke ztrátě energie při bruslení.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.599
SLEVA 20%
CENA 2.895
včetně DPH

GALERIE

Související produkty

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER VAPOR X2.7 ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 2995,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER SUPREME 160 ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 2595,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER VAPOR X500 S17 ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 2195,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER VAPOR X 60 ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 1745,-

Výrobce: ccm

BRUSLE CCM TACKS 2052 ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 1645,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER VAPOR X300 S17 ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 1595,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER VAPOR X200 ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 1445,-

Výrobce: bauer

BRUSLE BAUER NS ŽÁK-YTH

Cena s DPH: 1399,-

Výrobce: botas

BRUSLE BOTAS ATTACK 181 ŽÁK-JR

Cena s DPH: 1195,-
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell