Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA BAUER SUPREME ONE.7 JR

-42%
výprodej
BRANKÁŘSKÁ LAPAČKA BAUER SUPREME ONE.7 JR

POPIS PRODUKTU

Perfektní lapačka BAUER ONE.7 je ideální volbou pro výkonnostní seniorské brankáře za super cenu.

LAPAČKA BAUER SUPREME ONE.7 (Nahrazuje ONE70), nový design, technologie, snížení hmotnosti určuje tento model pro výkonnostní hokej, od vyšího modelo ONE.9 liší se pouze zpracováním a menší ochranou. Lapačka má solidní ochranu a hluboký dvojitý T-koš s pletením. Vysoký komfort umožňuje využítí antibakteriální technologie konstrukce lapačky, která zajišťuje lepší odvod potu a tělesné vlhkosti. Vysoký uživatelský standard je podtržen špičkovou mimořádně odolnou syntetickou kůží použitou na zhotovení oblasti dlaně. Zesílená kontrukce dlaně. Lapačka splňuje nejnovější normy a předpisy Mezinárodní hokejové federace IIHF pro rozměry brankářské výstroje.
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 3.999
SLEVA 42%
CENA 2.345
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell