Výrobce:

BRANKÁŘSKÁ MASKA BAUER NME4 BLACK JR

Novinka
-28%
 BRANKÁŘSKÁ MASKA BAUER NME4 BLACK JR

POPIS PRODUKTU

Nová brankářská hokejová maska Bauer NME4 Black určená pro výkonnostní juniorské brankáře.

Maska BAUER NME4 je vyrobena z exkluzivního LEXAN EXL polykarbonátová skořápka s příměsí carbonu, karbonová mřížka Bauer RP NME s chromovanou povrchovou úpravou umožňuje výborné periferní vidění, EPP - nitrinne pěnová výplň- která dokáže radikálně pohlcovat nárazovou energii a tím snížit riziko úrazu na minimum, plnně nastavitelný pětibodový pás, pásek na odsátí potu.Ihned po prvním nasazení je znát, že maska skvěle padne, díky optimálnímu tvarování a v oblasti tváří měkkému polstrování, které udržuje masku ve správné poloze a chrání obličej. Gólmanská maska Bauer NME5 SR je schválená pro lední hokej. Velikost SENIOR pro obvod hlavy 22 - 23,4 (560 - 595 mm).
zobrazit více >
VELIKOST
Původní CENA 4.999
SLEVA 28%
CENA 3.645
včetně DPH

GALERIE

Související produkty
 
Newslettery

Chcete odebírat informace každý měsíc?

Hokejová výstroj

nejširší nabídka hokejové výstroje a výzbroje

Kontakt

Internetový obchod:
E-mail: hokejova.vystroj@seznam.cz

 

Prodejna:
Telefon: Po-Pá +420 541 211 655
Volejte: 11-15hod!

Adresa:
Botanická 63, 60200 Brno - Královo pole

Slevy a akční ceny

U nás vždy něco navíc: Zajišťujeme servis, odborné poradenství a slevy pro kluby, nabízíme slevy na "Rodinné pasy" a "Sphere cards". Bonusové akce, možstevní slevy. Snažíme se Vám nabídnout akční zboží za co nejnižší ceny značek: Easton, Bauer, Ccm, Reebok, Warrior, Vaughn, Salming, Sher-wood, Brians, Fischer, Hejduk sport, Winnwell, Fila, Botas, Tempish. Prostě být vždy krok napřed. Nakupujte u hokejových odborníků. Nabízíme zajimavé množstevní i klubové slevy a podíllíme se na akci "Pojď hrát hokej" ČSLH.

Proč nakupovat u nás

Jsme autorizovaní prodejci světových značek. Zkušeností v oboru od roku 1991. Máme skvělé ceny, protože se podílíme na dovozu a distribuci zboží maloobchodně i velkoobchodně v České republice tak i v zemích EU.  Dodací lhůta do 24.hod! Široký výběr bruslí, hokejek, helem, in-linu. Většina zboží je skladem a můžete si ho vyzvednout (při zadání elektronické objednávky cena jako v e-shopu) na prodejně. Hokejová a brankářská výstroj to je naše specializace. Nabízíme zajimavé slevy na rodinné pasy a Sphere cards.

Jsme autorizovaný prodejce těchto značek:

Easton Warrior CCM Reebok Bauer Vaughn Salming Botas Fila Fischer REY Brians Sher-wood Winnwell